DUBLU sau NIMIC
VRUTE SI NEVRUTE sau INGHITE SI NU MESTECA
Pagini
Pagina de pornire
Mofturi...
vineri, 16 decembrie 2011
de ce...
mori de vant...cu palete ce se rotesc totdeauna in aceeasi directie...la cheremul vantului...a timpului...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu